Best World Dance Group титул лучшей танцевальной группы в мире.

Завоюйте возможность выступить вместе с профессиональной хореографической командой (Cirque du Soleil, Costa Ballet, MSC Art Ballet) на круизном лайнере.

1). Победители в каждой возрастной категории, отправляются на фестиваль на 5* круизном лайнере «Мир Молодёжи» по Средиземному морю*

Best European Dance Group   — звание лучшей команды Европы

2). На всех полуфиналах и финалах Европы победителям каждой возрастной категории

Бесплатное участие в фестивале Парад в Диснейленде Париж.
А самой лучшей группе + 2 ночи в сказочном отеле парка Дисней.*

3). Лучший Хореограф

5 ЛУЧШИХ ХОРЕОГРАФОВ завоёвывают эксклюзивный приз:

Круиз на 7 дней в США: Нью-Йорк, Майами, Диснейленд Орландо*

* — ознакомительная информация, не является офертой. Подробно — в секции «Правила»

ВОЗРАСТНЫЕ КАТЕГОРИИ:

62227266_1644481872354018_2252833427629801472_o

БЭЙБИ

6-9 лет

62387339_1645264398942432_8357404890795868160_o

ДЕТИ

10-12 лет

64251569_1645267495608789_4474639332908466176_o

ТИНЭЙДЖЕРЫ

13-15 лет

IMG_0991

ЮНИОРЫ

16-19 лет

11111222222

ВЗРОСЛЫЕ

20-25 лет

62455133_1644450805690458_5851594938789134336_o

СИНИОРЫ

25 лет и старше

mixed

СМЕШАННАЯ

Все возрастные категории

14

ГРУППОВОЕ

ШОУ

НОМИНАЦИЯ — ТАНЦЫ:

62233419_1644481192354086_7816317802674913280_n

СТРИТ

ДЭНС

Детально

КОЛИЧЕСТВО ТАНЦОРОВ:

Маленькая группа: 4-12 танцоров
Средняя группа: 12-24 танцора
Большая группа: 25 и более танцоров

ВРЕМЯ ВЫСТУПЛЕНИЯ:

Маленькая и Средняя: 2:00 — 4:00 минуты
Большая группа: 4:00 — 5:00 минут

12345

ДИСКО

 

Детально

КОЛИЧЕСТВО ТАНЦОРОВ:
Маленькая группа: 4-12 танцоров
Средняя группа: 12-24 танцора
Большая группа: 25 и более танцоров

ВРЕМЯ ВЫСТУПЛЕНИЯ:
Маленькая и Средняя: 2:00 — 4:00 минуты
Большая группа: 4:00 — 5:00 минут

folk

ФОЛК,

НАРОДНЫЕ

Детально

КОЛИЧЕСТВО ТАНЦОРОВ:
Маленькая группа: 4-12 танцоров
Средняя группа: 12-24 танцора
Большая группа: 25 и более танцоров

ВРЕМЯ ВЫСТУПЛЕНИЯ:
Маленькая и Средняя: 2:00 — 4:00 минуты
Большая группа: 4:00 — 6:00 минут

НАРОДНЫЕ

СТИЛИЗАЦИИ

Детально

КОЛИЧЕСТВО ТАНЦОРОВ:
Маленькая группа: 4-12 танцоров
Средняя группа: 12-24 танцора
Большая группа: 25 и более танцоров

ВРЕМЯ ВЫСТУПЛЕНИЯ:
Маленькая и Средняя: 2:00 — 4:00 минуты
Большая группа: 4:00 — 6:00 минут

555

БАЛЕТ

Детально

КОЛИЧЕСТВО ТАНЦОРОВ:
Соло-Квартет: 1-4 танцора
Маленькая группа: 4-12 танцоров
Средняя группа: 12-24 танцора
Большая группа: 25 и более танцоров

ВРЕМЯ ВЫСТУПЛЕНИЯ:
Соло-Квартет: минимум 2 работы, каждая по 1:00 — 3:00 минуты
Маленькая и Средняя: 2:00 — 4:00 минуты
Большая группа: 4:00 — 8:00 минут

9

КОНТЕМПОРАРИ

Детально

КОЛИЧЕСТВО ТАНЦОРОВ:
Маленькая группа: 4-12 танцоров
Средняя группа: 12-24 танцора
Большая группа: 25 и более танцоров

ВРЕМЯ ВЫСТУПЛЕНИЯ:
Маленькая и Средняя: 2:00 — 4:00 минуты
Большая группа: 4:00 — 8:00 минут

IMG_2208

ТЭП ДЕНС

Детально

КОЛИЧЕСТВО ТАНЦОРОВ:
Маленькая группа: 4-12 танцоров
Средняя группа: 12-24 танцора
Большая группа: 25 и более танцоров

ВРЕМЯ ВЫСТУПЛЕНИЯ:
Маленькая и Средняя: 2:00 — 4:00 минуты
Большая группа: 4:00 — 6:00 минут

ШОУ АРТ

Детально

КОЛИЧЕСТВО ТАНЦОРОВ:
Маленькая группа: 4-12 танцоров
Средняя группа: 12-24 танцора
Большая группа: 25 и более танцоров

ВРЕМЯ ВЫСТУПЛЕНИЯ:
Маленькая и Средняя: 2:00 — 4:00 минуты
Большая группа: 4:00 — 6:00 минут

20180507_130617

ЛАТИНОАМЕРИКАНСКИЕ

ТАНЦЫ

Детально

КОЛИЧЕСТВО ТАНЦОРОВ:
Маленькая группа: 4-12 танцоров
Средняя группа: 12-24 танцора
Большая группа: 25 и более танцоров

ВРЕМЯ ВЫСТУПЛЕНИЯ:
Маленькая и Средняя: 2:00 — 4:00 минуты
Большая группа: 4:00 — 6:00 минут

Valčik-moc-dobri-z-logo-copy

БАЛЬНЫЕ

ТАНЦЫ

Детально

КОЛИЧЕСТВО ТАНЦОРОВ:
Маленькая группа: 4-12 танцоров
Средняя группа: 12-24 танцора
Большая группа: 25 и более танцоров

ВРЕМЯ ВЫСТУПЛЕНИЯ:
Маленькая и Средняя: 2:00 — 4:00 минуты
Большая группа: 4:00 — 6:00 минут

666666666

ЭКСПРЕССИЯ

Детально

КОЛИЧЕСТВО ТАНЦОРОВ:
Маленькая группа: 4-12 танцоров
Средняя группа: 12-24 танцора
Большая группа: 25 и более танцоров

ВРЕМЯ ВЫСТУПЛЕНИЯ:
Маленькая и Средняя: 2:00 — 4:00 минуты
Большая группа: 4:00 — 8:00 минут

НОМИНАЦИЯ

СПОРТ-ТАНЦЫ:

6236400

ГИМНАСТИКА

Детально

КОЛИЧЕСТВО УЧАСТНИКОВ:
Соло-Квартет: 1-4 участника
Группа: 4-15 участников

ВРЕМЯ ВЫСТУПЛЕНИЯ:
6-8 лет: 1:00-2:15 минут
8-10 лет: 1:30-2:15 минут
10-12 лет: 1:45-2:30 минут
12-14 лет: 1:45-2:45 минут

СПОРТИВНОЕ ШОУ

Детально

КОЛИЧЕСТВО ТАНЦОРОВ:
Маленькая группа: 4-12 танцоров
Средняя группа: 12-24 танцора
Большая группа: 25 и более танцоров

ВРЕМЯ ВЫСТУПЛЕНИЯ:
Маленькая и Средняя: 2:00 — 4:00 минуты
Большая группа: 4:00 — 5:00 минут

DJI-HDR

ЧЕРЛИДИНГ

Детально

КОЛИЧЕСТВО УЧАСТНИКОВ:
Малая группа: 4-9 участников
Большая группа: 10-25 участников

ВРЕМЯ ВЫСТУПЛЕНИЯ:
Малая: 1:15 — 1:30 минуты
Большая: 2:00 — 5:00 минут

RH1_5902-copy

МАЖОРЕТКИ

Детально

КОЛИЧЕСТВО УЧАСТНИКОВ:
Малая группа: 4-9 участников
Большая группа: 10-25 участников

ВРЕМЯ ВЫСТУПЛЕНИЯ:
Малая: 1:15 — 1:30 минуты
Большая: 2:00 — 5:00 минут

62311389_1644483032353902_3510711271387299840_o

АЭРОБИКА,
ЗУМБА

Детально

КОЛИЧЕСТВО ТАНЦОРОВ:
Маленькая группа: 4-12 танцоров
Средняя группа: 12-24 танцора
Большая группа: 25 и более танцоров

ВРЕМЯ ВЫСТУПЛЕНИЯ:
Маленькая и Средняя: 2:00 — 4:00 минуты
Большая группа: 4:00 — 6:00 минут

1. COMPETITION PRIZES

Competition prizes:

1. Best World Dance Group absolute winnerthe main prize, for 1 the best group from all age categories:
5 free places on cruise festival «World of Youth», including accommodation and all inclusive food service.

2. Best World Dance Group winners — for the best team in each age category:
5 places on cruise festival «World of Youth», including accommodation and all inclusive food service with 50% sale.

3. Best European Dance Group absolute winner — the winners of each European final, 1 group from all age categories:
10 free places
at the Parade at Disneyland Paris, 2 days at Disney Park and Disney Studio Park + accommodation (2 nights at the Disneyland Hotel)

4. Best European Dance Group winners — one the best group of each European final, in each age category:
10 free places
at the Parade at Disneyland Paris, 2 days at Disney Park and Disney Studio Park + accommodation (2 nights at the Disneyland Hotel)

5. Choreographer Group Exhibition — 5 best choregraphers through all the competition, awarded with a place at 7 days Cruise in the USA: New York, Miami, Disneyland Orlando:

  • Absolute winner — choreographer has 100% free
  • 2nd winner — choreographer has 90% sale
  • 3rd winner — choreographer has 80% sale
  • 4th winner — choreographer has 60% sale
  • 5th winner — choreographer has 50% sale

2. POINTING SYSTEM

  • Teams compete in age categories.
  • Judges put 2 types of points: for the technique and for the quality of the performance (artistry, idea, costumes)
  • Max for technique = 5, Max for quality = 5, Total max = 10
  • Points are summarized and divided by the number of judges. Fractions are rounded to tenths

  • At each competition, team can show maximum 3 performances in any nomination.
  • The highest team’s point goes to the «Competition Rating»

Information about Competition and Rating system is in next rule section.

3. HOW COMPETITION WORKS

The competition stages:

1. Regional qualifiers — Czech League
Seasons: (Autumn 2019 — Winter 2020), (Spring 2020), (Winter 2021)

2. European semi-finals and finals Best European Dance Group
Seasons: (Autumn 2019), (Winter 2020), (Spring 2020 #1), (Spring 2020 #2), (Winter 2021)

3. The Final for the best teams from all over the WorldBest World Dance Group
Events: (05.01.2021 — Final) + (08.01.2021 — Gala Award)

All these competition stages could be found in a schedule tab.

How competition works:

Teams gain points by performing on qualifications.

Czech teams participate in their regional competitions. Teams with the highest points in the ranking table go to the European Championship.

Non-Czech participants can participate in Czech qualifications but do not receive qualification points.

At each competition, the team receives a point for each performance.
The best point goes to the rating table.

3. HOW COMPETITION WORKS

The competition stages:

1. Regional qualifiers — Czech League
Seasons: (Autumn 2019 — Winter 2020), (Spring 2020), (Winter 2021)

2. European semi-finals and finals Best European Dance Group
Seasons: (Autumn 2019), (Winter 2020), (Spring 2020 #1), (Spring 2020 #2), (Winter 2021)

3. The Final for the best teams from all over the WorldBest World Dance Group
Events: (05.01.2021 — Final) + (08.01.2021 — Gala Award)

All these competition stages could be found in a schedule tab.

How competition works:

Teams gain points by performing on qualifications.

Czech teams participate in their regional competitions. Teams with the highest points in the ranking table go to the European Championship.

Non-Czech participants can participate in Czech qualifications but do not receive qualification points.

At each competition, the team receives a point for each performance.
The best point goes to the rating table.
For example, on competition in Prague on January 5, some team performed 2 times and got 8 points for the first performance and 6 points for the second, then to the rating goes 8 points. So for competition in Prague this team gets 8 points.
On the next competition in Prague on January 8th, this team scored 6 points and 7 point. So to the table goes 7 points.

The maximum score will always be the most important for the teams, as the rating is considered as follows: Maximum score of all events + 10% of the average of the remaining points

Podmínky uplatnění výherní ceny

1. Podmínky pro získání titulu Best World Dance Group

1.1. Všichni soutěžící skupiny musejí splňovat věkový podmínky své disciplíny (věkovou kategorii)

  • Best World Dance Group v dětské kategorii,
  • Best World Dance Group v juniorské kategorii,
  • Best World Dance Group v kategorii teen,
  • Best World Dance Group v kategorii dospělí,
  • Best World Dance Group v kategorii senioři,

1.2. Maximální počet tanečníků ve vítězném teamu bez omezení.

5 závodníků ve vítězném teamu dostava Plavba na vyletní festivalové lodi (soustředění) zdarma.

1.3. 5 nejlepších choreografů skupin dostava Plavba na vyletní festivalové lodi (soustředění)-zdarma.

1.4. Pokud počet Závodníků je 20 nebo vice osob, Vedoucí skupin dostava Plavba na vyletní festivalové lodi (soustředění) zdarma

1.5. V případě většího počtu tanečníků v choreografii si mohou ostatní tanečníci celý pobyt dokoupit podle cen, stanovených pořadatelem soutěže.

1.6. Na výhru nevzniká žádný právní nárok, výhru nelze vyměnit za finanční částku, ani požadovat jakoukoliv satisfakci nebo jiné plnění za neuskutečněné plnění výhry v případě nepředvídatelných okolností na straně pořadatele, popřípadě sponzora výherní ceny.

1.7. Na výhru nevzniká žádný právní nárok, výhru nelze vyměnit za finanční částku, ani požadovat jakoukoliv satisfakci nebo jiné plnění za neuskutečněné plnění výhry v případě nepředvídatelných událostí na straně členů vítězného teamu soutěže.

1.8. Na zváženi Pořadatelé v případě nemoci někoho z tanečníku, dat možnost náhrady jiným tanečníkem toho-to tymu.

1.9. Na výhru má nárok pouze tanečníci vítězné choreografie ve finále, který zvítězí v své kategorii Best World Dance Group.

1.10. Výhru získá teamy ve věkových kategorii:

dětské kategorii, juniorské kategorii, kategorii teen, kategorii dospělí, kategorii senioři, který musí splňovat soutěžní řád, daný pořadatele.

1.11. Vítězná choreografie věkových kategorii musí získat titul ABSOLUTNÍ VÍTĚZ TANEČNÍ SKUPINA v kategorii dětské

  • ABSOLUTNÍ VÍTĚZ TANEČNÍ SKUPINA v kategorii juniorské
  • ABSOLUTNÍ VÍTĚZ TANEČNÍ SKUPINA v kategorii teen
  • ABSOLUTNÍ VÍTĚZ TANEČNÍ SKUPINA v kategorii dospěli
  • ABSOLUTNÍ VÍTĚZ TANEČNÍ SKUPINA v kategorii senioři

1.12. Termín plavby (soustředění) pro vítězný teamy bude stanoven v průběhu roku, kterého se výhra týká a určí jej pořadatel soutěže ve spolupráci se sponzorem ceny. Případnou změnu termínu může učinit opět výhradně pořadatel soutěže a tento náhradní termín musí být vítězným teamem akceptován.

1.13. Maximální počet tanečníků ve vítězném teamu stanoven bez omezení.

2. Podmínky pro získání titulu Best European Dance Group

2.1. 10 závodníků ve vítězném teamu dostava Účinkovaní v Parádu v Disneylandu a 2 Dni v Disney Park a Disney Studio Park ZDARMA

2.2. 5 nejlepších choreografů skupin dostava Účinkovaní v Parádu v Disneylandu 2 Dni v Disney Park a Disney Studio Park ZDARMA, včetně ubytovaní.

2.3. Vedoucích skupin, když počet závodníků je 20 osob dostava

Účinkovaní v Parádu v Disneylandu 2 Dni v Disney Park a Disney Studio Park ZDARMA, včetně ubytovaní

2.4. Na zváženi pořadatele a poroty muže byt dodatečný titul

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ Best European Dance Group, který

Dostava pouze jedna skupina v 1 kategorii, dle rozhodnutí poroty a vyhlašovatele.

2.5. V případě udělaní ceny ABSOLUTNÍ VÍTĚZ Best European Dance Group, 10 závodníků ve vítězném teamu dostava Účinkovaní v Parádu v Disneylandu a 2 Dni v Disney Park a Disney Studio Park a ubytovaní (2noci v hotelu Disneylanda) ZDARMA

V případě většího počtu tanečníků v choreografii mohou si ostatní tanečníci celý pobyt dokoupit podle cen stanovených pořadatelem soutěže. počet tanečníků ve vítězném teamu neomezen.

2.6. Vítězi kategorii taky mají dokoupit ubytovaní v hotelu okolí Paříže nebo v Disneylandu dle cen stanovených pořadatelem soutěže.

2.7. Na výhru nevzniká žádný právní nárok, výhru nelze vyměnit za finanční částku, ani požadovat jakoukoliv satisfakci nebo jiné plnění za neuskutečněné plnění výhry v případě nepředvídatelných okolností na straně pořadatele, popřípadě sponzora výherní ceny.

2.8. Na výhru nevzniká žádný právní nárok, výhru nelze vyměnit za finanční částku, ani požadovat jakoukoliv satisfakci nebo jiné plnění za neuskutečněné plnění výhry v případě nepředvídatelných událostí na straně členů vítězného teamu soutěže.

2.9. Na výhru má nárok pouze tanečníky vítězné choreografie ve finále Best European Dance Group + choreograf, případně vedoucí taneční skupiny

2.10. Výhru získá team pouze v jedné vítězné věkové kategorii, který musí splňovat soutěžní řád daný pořadatelem soutěže – FF z.s.

2.11. Vítězná choreografie vybírá se z vítězných kategorii Best European Dance Group

A získat titul „ABSOLUTNÍ VÍTĚZ Europska TANEČNÍ SKUPINA“

2.12. Termín pobytu pro vítězný team bude stanoven v průběhu roku, kterého se výhra týká a určí jej pořadatel soutěže ve spolupráci se sponzorem ceny. Případnou změnu termínu může učinit opět výhradně pořadatel soutěže a tento náhradní termín musí být vítězným teamem akceptován.

3. Podmínky pro získání titulu CHOREOGRAF Group Exhibition

Soutěž, ve které 5 nejlepších choreografů s nejvíce body a vítěz v Disciplíně Group Exhibition Každá choreografie, která se umístěna prvních třech místech, získává bodového hodnocení: 1.místo – 16 bodů, 2.místo – 12 bodů, 3.místo – 10 bodů

Tyto body se budou udělovat pouze v kategorií Group Exhibition-Body jednotlivých choreografů se budou za každou soutěž postupně sčítat a pak za celou sezonu se sčítá celkový počet bodu. Výsledné pořadí bude na konci celého turné zveřejněno na webových stránkách www.children-festivals.com nebo na Facebook. nejlepších choreografů, kteří v rámci celého turné získají nejvíce bodů za všechny své choreografie(body se budou sčítat za všechny jejich choreografie splňující pravidla Group Exhibition), budou vyhlášeni absolutním vítězem soutěže Group Exhibition

1. Ta-ta soutěž je pro prezentace celé školy, klubu, domu mládeži nebo kultury atd. Ale musí byt připravena jedním choreografem.

2. Ta-ta soutěž je mezinárodni, na rozhodnuti školy, klubu, domu mládeži nebo kultury atd. Pokud budou chtít tu-to soutěž zúčastnit. Ta-to soutěž není spojena s žádnou jinou kategorii nebo nominace a body pro choreografy spočítávají zvlášť.

3. Group Exhibition dávají možnost pro choreografy bez omezeni v kategorii nebo nominace vytvořit dílo, které ukáže silné stránky účinkujících a naopak skryté problémy, které se múzou objevit v jednotlivých kategorii či nominace.

4. Group Exhibition nemají podmínek a požadavek Show, ale je důležitá choreografie z největším početím účinkujících .

5. Group Exhibition musí mít originální choreografii, která se neopakuji v jakékoliv nominace nebo kategorii.

6. Cena Group Exhibition bude se udělaná na Všech soutěži sezony 2019/2020 a 5 NEJLEPŠÍCH CHOREOGRAFŮ bude vyhlášeno 31.10-01.11.2020 Gala Award Podzim .

7. Choreografové,kteří budou určeni jako absolutní vítěz ve soutěže, musí alespoň jednou zvítězit v rámci semifinále nebo finále Best European Dance Group. Ale body budou započítaný i v rámci mistrovství České Republiky .

8. Na CHOREOGRAF Group Exhibition Vítěz se může stát, že celé turné bude ve vedení choreograf, který nasbírá spoustu bodů, a zvítězit v rámci semifinále nebo finále Best European Dance Group. Vyhrát tedy může ten, kdo bude mít jednou choreografií a nebo několik, ale těch nejlepších v Group Exhibition

9. Absolutní vítěz Group Exhibition – mají největší počet bodu a a vítěz dostava: 100% exklusivní cenu – 7. DENNÍ plavbu na vyletni lodi USA: New York, Miami, Disneyland Orlando

2-hy vítěz Group Exhibition – nejvetči počet bodu a a vítěz dostava: 90% exklusivní cenu – 7.DENNÍ plavbu na vyletni lodi USA: New York, Miami, Disneyland Orlando

3-ti vítěz Group Exhibition – největší počet bodu a a vítěz dostava: 80% exklusivní cenu – 7.DENNÍ plavbu na vyletni lodi USA: New York, Miami, Disneyland Orlando

4-ty vítěz Group Exhibition – nejvetči počet bodu a a vítěz dostava: 60% exklusivní cenu – 7.DENNÍ plavbu na vyletni lodi USA: New York, Miami, Disneyland Orlando

5-ty vítěz Group Exhibition – nejvetči počet bodu a a vítěz dostava: 50% exklusivní cenu – 7.DENNÍ plavbu na vyletni lodi USA: New York, Miami, Disneyland Orlando

10. Vpřípadě shody bodů, určí absolutního vítěze větší počet prvních, popřípadě druhých míst

4. Podmínky pro získání titulu MČR (Forum-festival) a vítězné ceny –účinkovaní v letních tanečních táborech a mezinárodních festivalech Forum-Festival.

Každá vyhlášena skupinová nominace v kategorii:

VÍTĚZ TANEČNÍ SKUPINA v kategorii baby

VÍTĚZ TANEČNÍ SKUPINA v kategorii dětské

VÍTĚZ TANEČNÍ SKUPINA v kategorii juniorské

VÍTĚZ TANEČNÍ SKUPINA v kategorii teen

VÍTĚZ TANEČNÍ SKUPINA v kategorii dospěli

VÍTĚZ TANEČNÍ SKUPINA v kategorii senioři

VÍTĚZ TANEČNÍ SKUPINA v kategorii mix

  • 1. Laureat: 800 Eur
  • 2. Laureat: 400 Eur
  • 3. Laureat: 200 Eur

4.1. Maximální počet tanečníků ve vítězném teamu neomezen.

Grant používá se na celu skupinu. V případě větší částky za účinkovaní v Forum-festivalech, tanečníky si mohou ostatní pobyt dokoupit dle cen stanovených pořadatelem..

4.2. Na výhru nevzniká žádný právní nárok v případě nepředvídatelných okolností na straně pořadatele, popřípadě sponzora výherní ceny

4.3. Výhru nelze vyměnit za finanční částku, ani požadovat jakoukoliv satisfakci nebo jiné plnění za neuskutečněné plnění výhry v případě nepředvídatelných událostí na straně členů vítězného teamu soutěže

4.4. Na výhru má nárok pouze tanečník vítězné choreografie v nominace a kategoriji ve fináleMČR –Forum-Festival + choreograf, případně vedoucí taneční skupiny. Tím se MUŽE se měnit na zváženi vedoucího skupiny.

4.5. Výhru získá team v každé věkové kategorii dle nominace, a musí splňovat soutěžní řád daný vyhlašovatelem pořadatelem soutěže MČR – Forum-Festival

Competition

Autumn — Winter 2019/2020

1. 28.09. Teplice / Ustě

Basic League

2. 19.10. Brno

Basic League

3. 24.10. Rimini (Italy)

Semifinal (qualification) International

4. 27.10. Plzen

Semifinal (qualification) International

5. 29.10. Gala Award Podzim Praha

Semifinals Best European Dance Group Fall-Winter

6. 30.11. Liberec

Basic League

7. 07.12. Ostrava

Basic League

8. 05.01. Prague

Basic Ligue Final

Fall-Winter (Qualification)

9. 08.01. Gala Award Winter (Congress Center Prague)
International (Qualification) Grand Prix Best European Dance Group Announced Autumn-Winter 2019

Competition

Spring — Summer 2020

1. 29.02. Karlovy Vary

Basic League

2. 22.03. České Budějovice

Basic League

3. 25.03. Rimini (Italy)

Semifinal (qualification) International

4. 29.03. Brno

Semifinal (qualification) International

5. 31.03. Gala Award Spring (Prague)

Semifinals Best European Dance Group Spring

6. 12.04. Teplice / Ústí

Basic League

7. 25.04. Brno

Basic League

8. 01.05. Rimini (Italy)

Final (qualification) International

9. 03.05. Prague

Finale MCR Spring

10. 04.05. Prague
Final Best European Dance Group Spring

11. 07.05. Gala Award Spring (Congress Center Prague)
Super Grand Prix Presentation

Summer Camp and Cup:

Cups of summer festivals count as Semifinal competition

1. 31.05. Teplice: Dance, Singing, Musicians + Bands

2. 02.07. České Budějovice: Vokal

3. 11.07. České Budějovice: Choreografy

4. 21.07. České Budějovice: Musicians + Bands

5. 21.07. České Budějovice: Dance + Folklore

6. 15.08. České Budějovice — Modern: Dance, Singing, Musicians + Bands

Competitions

Autumn — Winter 2020/2021

1. 27.09.2020 Praha 11

Základní Liga

2. 18.10.2020 Brno

Basic League

3. 25.10.2020 Teplice

Semifinale (qualifications) MCR

4. 30.10.2020 České Budějovice

Best European Dance Group Semifinals Fall 2020

5. 01.11.2020 Gala Award Autumn (Congress Center Prague)
Grand Prix Best European Dance Group Awarding in Autumn 2020

6. 21.11.2020 Liberec

Basic League

7. 05.12.2020 Ostrava

Basic League

8. 13.12.2020 Pilsen

Finale MCR Autumn 2020

9. 05.01.2021 Brno — Finale

Best World Dance Group 2019/2020

10. 08.01.2021 Congress Center Prague

Grand Prix Best World Dance Group Awarding 2019/2020

Вступительный взнос «Малые группы»

  • 10 € участник
  • 8 € участник | со скидкой

Вступительный взнос «Средние группы» и «Большие группы»

  • 8 € участник
  • 6 € участник | со скидкой

Лучший хореограф (Group Exhibition)

  • 8 € участник
  • 6 € участник | со скидкой

Гала награждение (Gala Award)

10 € участник

Скидка — 20% предоставляется на  2-е и 3-е выступление в одинаковой возрастной категории.

Чешские отборочные (Осень-Зима):

2 ночи с завтраками:

Отель 2* Отель 3* Отель 4*
39 Eur 49 Eur 79 Eur

3 ночи с завтраками:

Отель 2* Отель 3* Отель 4*
59 Eur 75 Eur 119 Eur

4 ночи с завтраками:

Отель 2* Отель 3* Отель 4*
78 Eur 100 Eur 158 Eur

Чешские отборочные (Весна 2020, март):

2 ночи с завтраками:

Отель 2* Отель 3* Отель 4*
49 Eur 59 Eur 89 Eur

3 ночи с завтраками:

Отель 2* Отель 3* Отель 4*
74 Eur 89 Eur 135 Eur

4 ночи с завтраками:

Отель 2* Отель 3* Отель 4*
99 Eur 119 Eur 180 Eur

Европейские полуфиналы и финалы (Осень - Зима 2020):

2 ночи с завтраками:

Отель 2* Отель 3* Отель 4*
49 Eur 59 Eur 89 Eur

3 ночи с завтраками:

Отель 2* Отель 3* Отель 4*
74 Eur 89 Eur 135 Eur

4 ночи с завтраками:

Отель 2* Отель 3* Отель 4*
99 Eur 119 Eur 180 Eur

Чешские отборочные (Весна, Май):

2 ночи с завтраками:

Отель 2* Отель 3* Отель 4*
59 Eur 69 Eur 99 Eur

3 ночи с завтраками:

Отель 2* Отель 3* Отель 4*
89 Eur 104 Eur 149 Eur

4 ночи с завтраками:

Отель 2* Отель 3* Отель 4*
118 Eur 138 Eur 199 Eur

Бронирование обедов и ужинов:

Обед 1 (обед / чел): салат, суп, основное блюдо, десерт, вода, хлеб — 12Eur


Обед 1 (обед / чел): суп, основное блюдо — 8Eur


Ужин (ужин / чел): салат, основное блюдо, десерт, вода, хлеб — 12Eur


Ужин (ужин / чел): салат или десерт, основное блюдо — 8Eur

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.