Nearest festivals:
Autumn Fairy Tale * 25th October on Piestjany & Prague & Teplice
Autumn Fairy Tale * 26 October on Teplice & Prague
SYMPATHY OF EURO PARKS * 30 October on Prague & Berlin & Paris * Disneyland
Winter Fairy Tale * 3rd January on Piestjany & Prague & Teplice
Winter Fairy Tale * 4th January on Teplice & Prague
SYMPATHY OF EURO PARKS * 8 January on Prague & Berlin & Paris * Disneyland
Holiday of Spring * March 26 on Piestjany & Prague & Teplice
Holiday of Spring * March 27th on Teplice & Prague
SYMPATHY OF EURO PARKS * 30 March on Prague & Berlin & Paris * Disneyland
Blossoming Bohemia * 30th of May on Piestjany & Prague & Teplice
Blossoming Bohemia * 1st of May on Teplice & Prague
SYMPATHY OF EURO PARKS * 6 of May on Prague & Berlin & Paris * Disneyland
Cruise festival “World of Youth“ * 6 November on MSC FANTASIA

Languages

PROGRAM „Svátek času“ V-2 (ekonom), 7 dnů

>> Hlavní >> Letní festivaly >> Svátek času

PROGRAM „Svátek času“ V-2 (ekonom), 7 dnů

Rakousko (Vídeň, Salzburg, Karibský aquapark)

Česká republika (Český Krumlov, České Budějovice, Praha)

14. 8. – 19. 8. 2016 / 2017/2018 (7 dnů)

1. den; 14. srpna

Brzké ubytování na studentských kolejích

13:00-14:00 Možnost oběda

15:00-17:00 Seznámení se s Českými Budějovicemi – světovým památníkem UNESCO. (kulturní balíček)

19:30-20:30 Večeře

Seznámení skupin y představení programu

Noc ve vybraném hotelu

2. den; 15. srpna

07:00-09:00 Snídaně.

10:00-13:00 Možnost účasti na master-class v jednom z jihočeských divadel (v případě podání přihlášky do 15. 3.)

13:00-15:00 Oběd

16:30 – 19:00 Možnost sólového koncertu (v případě podání přihlášky do 15. 3.)

19:30-20:30 Večeře

Noc v hotelu

3. den; 16. srpna

07:00-09:00 Snídaně.

10:00-16:00 Soutěž v jednotlivých nominacích – 1. kolo

13:00-15:00 Možnost oběda

16:30-19:00 Soutěžní koncert – 2. kolo, pořádané na centrálním náměstí jihočeského města, které je na seznamu světového dědictví UNESCO

19:30-20:30 Večeře

19:30-21:30 VIP raut pro vedoucí souborů

21:30. Diskotéka pro účastníky

Noc ve vybraném hotelu

4. den; 17. srpna

09:00-10:00 Snídaně

11:00-14:00 Exkurze na hrad Rožmberk, nebo zámek Hluboká nad Vltavou (za doplatek 15 EUR/os.). Kulturní prohlídka pohádkového města Český Krumlov (součást kreativního balíčku), kde každý dům má své mýty a legendy. Město zdobí zámek se zachovanou původní středověkou architekturou.

(kreativní balíček)

14:00-15:00 Oběd

18:00-20:00 Večeře

20:30 – 21:30 Generální zkouška všech souborů

Noc ve vybraném hotelu

5. den; 18. srpna

07:00-09:00 Snídaně

12:00-15:00 Možnost oběda

13:00-16:00 Odjezd do letoviska světového dědictví UNESCO. Prohlídka středověkého města (kreativní balíček)

16:00-17:00 Shromáždění v divadle před vystoupením. Příprava na finále

17:30-19:30 Závěrečné kolo šampionátu

Rozdávání diplomů a dárků.

Slavnostní zakončení šampionátu před diváky na otevřeném náměstí s podporou profesionálního ozvučení, přirozené středověké akustiky a značné mediální podpory.

20:00 Večeře

6. den; 19. srpna

08:00-10:00 Snídaně

10:00-13:00 Kulturní výlet do Mozartova města – Salzburgu. (za doplatek 50 EUR/os.)

Oběd za doplatek 20 EUR/os.

Odjezd do Českých Budějovic

19:00 Večeře

7. den, 20. srpna

08:00-09:00 Snídaně

10:00-12:00 Přejezd do Prahy

12:00-15:00 Kulturní prohlídka Pražského hradu a Starého města

15:00 Oběd v Praze za doplatek (10 EUR/os.). Odjezd, nebo odlet domů